profil společnosti

Realitní kancelář Eden reality byla založena roku 2004 Asociací realitních kanceláří certifikovanými mladými, dynamickými makléři s předešlou kvalitní, úspěšnou praxí v oboru a obchodními zkušenostmi ze zahraničí. Snažíme se svým férovým, individuálním, flexibilním znalým přístupem vyvážit dnešní poněkud předimenzovanou a nepřehlednou situaci na trhu s nemovitostmi, způsobenou množstvím realitních kanceláří s často nedostatečně vyškolenými, nezainteresovanými zaměstnanci, různými podomními zprostředkovateli často využívajících neznalosti nebo nezkušenosti klientů k vlastnímu obohacení. Námi poskytovaný servis zastřešuje renomovaný právník - praktik v oboru nemovitostí, realizujeme i skutečně komplikované případy a prodeje nemovitostí zatížených exekucí či zástavou. Spolupracujeme s odhadcem, soudním znalcem. Na jakoukoliv nemovitost Vám jako smluvní partneři vybraných bankovních ústavů vyřídíme rychle, zdarma a na míru hypoteční úvěr.

Svěřte nám bez obav, s důvěrou svoji nemovitost k prodeji či pronájmu. Budete příjemně překvapeni naší obvyklou rychlou realizací zakázky. Zbavíme Vás starostí a dokážeme Vám, že realitní kancelář nemusí být jen předražený zbytečný mezičlánek, nýbrž garant úspěšné transakce. Velký důraz klademe na skutečně spolehlivé služby a kvalitní zpracování prezentace nabídek. Příznivé smluvní podmínky i provizní marže jsou samozřejmostí. Vaší nemovitosti bude dána široká, strategická propagace u nás, pakliže si budete přát i v zahraničí. Vzhledem k naší jazykové vybavenosti jsme navázali spolupráci s několika realitními kancelářemi v Holandsku, SRN a Velké Británii. V těchto zemích a jiných dalších je naprosto běžné, že se transakce ohledně nemovitostí řeší přes realitní kancelář. Evropský trh s nemovitostmi bude zanedlouho plynule propojen a vy společně s námi můžete být u toho.

I klienti, kteří nemovitost poptávají se mohou spolehnout, že v nabídce máme vždy aktuální, atraktivní, zajištěné zakázky za rozumné ceny, o jejichž zachování se v návaznosti na sledování vývoje trhu snažíme. Zasvěceně Vás provedeme po Vámi vybrané nemovitosti, upozorníme na nedostatky, poukážeme na její přednosti, na přání zajistíme konzultaci odhadce, statika, bytového designéra, či stavební firmy. Jsme připraveni ušetřit Vám čas i peníze, být ochotně a spolehlivě k Vašim službám, vyjít Vám maximálně vstříc. Můžeme Vás též evidovat v naší databázi poptávek, budete tak mít přehled o nejnovějších nabídkách, přednostně, automaticky, dle parametrů Vašeho zadání. Buďte si jisti, že při realizaci zakázky myslíme na Vaši plnou spokojenost.

Jsme svěží vítr do pomyslných plachet realitního trhu a naše práce nás baví, přesvědčte se sami. Těšíme se na Vás...